Tory kolejowe zbliżenie

DolinaKolejowa.pl

ŁĄCZY NAS KOLEJ

 

Aktualności

Umowa podpisana. Rusza projekt współfinansowany przez MON!

8 sierpnia 2020 r.

W dniu wczorajszym 07.08.2020 przedstawiciele Stowarzyszenia DolinaKolejowa.pl w osobach: Jerzego Zuby - Prezesa oraz Mateusza Jańca - Członka Zarządu podpisali w siedzibie Ministerstwo Obrony Narodowej umowę na dofinansowanie realizacji projektu "I Zagórska Siekierezada Kolejowo - Patriotyczna - pamięci Obrońców Węzła Zagórskiego z 1918 r." . Projekt łączący w sobie elementy: gry terenowej, żywej lekcji historii, czynu społecznego oraz pikniku integracyjnego jest pierwszym krokiem w stronę zagospodarowania niszczejącego od lat wagonu towarowego. Po wydobyciu z okowów zieleni i gruntownym odrestaurowaniu obiekt ten zostanie wyeksponowany na terenie mini - skansenu kolejowego w Zagórzu (obok lokomotywy TKt48-124) gdzie będzie pełnił funkcję: izby tradycji kolejarskich, centrum informacji turystycznej oraz kiosku z pamiątkami kolejarskimi. Więcej informacji o anonsowanej tu inicjatywie pojawi się już niebawem na naszym fanpage'u oraz stronie internetowej www.dolinakolejowa.pl

 

O nas

Stowarzyszenie DolinaKolejowa.pl jest zarejestrowane pod poz. nr 3 w ewidencji stowarzyszeń zwykłych prowadzonej przez Starostwo Powiatowe w Sanoku. Naszą misją jest ochrona i kultywowanie tradycji zagórskiego węzła kolejowego oraz szeroko pojęta promocja transportu kolejowego w regionie Karpat. ŁĄCZY NAS KOLEJ. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

Władze stowarzyszenia

JAN BARANIEWICZ

Honorowy Prezes Zarządu

JERZY ZUBA

Prezes Zarządu

STANISŁAW KOWALCZYK

Wiceprezes Zarządu (Skrarbnik)

LUCYNA WITEK

Członkini Zarządu (Sekretarz)

MATEUSZ JANIEC

Członek Zarządu

WIESŁAW NIEMIEC

Członek Zarządu

IGOR WÓJCIAK

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

TOMASZ DŁUGOSZ

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

TOMASZ PRZEPIÓRA

Członek Komisji Rewizyjnej

LESŁAW LATUSEK

Członek Komisji Rewizyjnej

JANUSZ SKÓRA

Członek Komisji Rewizyjnej

 

Regulamin

Aby pobrać treść Regulaminu Stowarzyszenia DolinaKolejowa.pl kliknij w poniższy przycisk

 

Kontakt

Administratorem danych osobowych gromadzonych za pośrednictwem niniejszej witryny internetowej jest Stowarzyszenie DolinaKolejowa.pl. Kontaktując się z nami za pośrednictwem e-mail/formularza kontaktowego wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie.

ul. Czecha 7/1, 38 -540 Zagórz

(+48) 505 168 353

  • Facebook
 
 

©2020 by DolinaKolejowa.pl. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now